Pilsēta
Darba vieta
Amats

Darba piedāvājumi

Amats
Adrese
Baldone, Rīgas iela 79
Baldone, Rīgas iela 79
Rīga, Pļavnieki, A.Deglava iela 160A
Rīga, Āgenskalns, Mazā Nometņu iela 29
Rīga, Pļavnieki, A.Deglava iela 160A
Rīga, Jugla, Brīvības iela 428a
Kuldīga, Mucenieku iela 24
Rīga, Āgenskalns, Melnsila iela 22
Rīga, Āgenskalns, Melnsila iela 22
Rīga, Bolderāja, Stūrmaņu iela 29
Rādīt 10 no 307

Kāpēc strādāt pie mums?

Darbinieku priekšrocības
Bezmaksas autobuss
Apmācības un semināri
Sadarbības partneru atlaides darbiniekiem
Maksimālistu programma
Kolektīvās aktivitātes
Konkurētspējīgs atalgojums
Izaugsmes iespējas
Darbinieku apbalvošana
Darbinieki papildu stabilam atalgojumam vienmēr laikā, apmācībām, veselības apdrošināšanai pēc 1 nostrādāta gada saņem arī dažādus citus labumus.
Darbinieku ērtākai nokļūšanai darba vietā, uzņēmuma biroja darbiniekiem tiek nodrošināti bezmaksas autobusi no dažādiem galvaspilsētas rajoniem.
Iespēja mācīties no labākajiem un uzlabot savas prasmes un zināšanas. Mēs veidojam iekšējos treniņu programmas specifiski katrai mērķgrupai, tās veidotas, balstoties uz darbinieku vajadzībām un piedāvājot konkrētus problēmu risinājumus.
Darbinieki saņem arī īpašas atlaides - atpūtas un sporta centriem.
Par izciliem sasniegumiem mācībās MAXIMA darbinieku bērni var saņemt ikmēneša MAKSIMĀLISTA stipendiju, kas tiek pārskaitīta uz katra MAKSIMĀLISTA personisko kontu.
Mūsu lielā komanda ne tikai kopā strādā, bet kā viena ģimene arī kopā atpūšas – uzņēmuma darbiniekiem tiek organizēti pasākumi dažādu svētku ietvaros – sākot ar Ziemassvētkiem un beidzot ar uzņēmuma sporta spēlēm.
Tirgus situācijai atbilstoša alga, kas vienmēr tiek izmaksāta laikā.
Maxima saviem darbiniekiem ir vieta, kur var gūt pieredzi un gandarījumu, redzot veiksmīgu rezultātu, kā arī kļūt par profesionāļiem, virzoties pa karjeras kāpnēm tirdzniecības, iepirkumu, piegāžu, mārketinga, finanšu, IT, grāmatvedības un personāla vadības un citās jomās.

Veiksmes stāstus skaties šeit:
Darbinieki ir uzņēmuma lielākā vērtība. Un mūsu mērķis ir, lai katrs darbinieks justos kā īstens komandas loceklis, tiktu pamanīts un spētu attīstīties, tāpēc ik gadu mēs apbalvojam centīgākos darbiniekus.
Prakses iespējas
Mūsu uzņēmums vienmēr ir pretimnākošs entuziasmam un veselīgam maksimālismam, jauniem un zinātkāriem cilvēkiem. Ik gadu gan uzņēmuma centrālajā birojā, gan veikalos, gan pārtikas ražošanas cehos, uzņemam praksē vairāk nekā simts jaunu cilvēku, no kuriem daži sev nodrošina arī pastāvīga darba iespējas. Ja vēlies būt viens no viņiem skaties šeit:
Aizpildīt formu